Biuro rachunkowe – pomoc w zakresie rejestracji firmy

W momencie podjęcia decyzji o otworzeniu własnej działalności musimy wybrać czy samodzielnie przechodzimy przez procedurę rejestracji firmy czy wybieramy pomoc specjalistów. Istotnie należy zaznaczyć, że w przypadku nieznajomości obowiązujących przepisów prawnych wygodnym oraz bezpiecznym rozwiązaniem może okazać się pomoc osób posiadających odpowiednie doświadczenie w zakresie zakładania oraz prowadzenia firm.

Wielu przyszłych przedsiębiorców decyduje się na pomoc biura rachunkowego, które po założeniu firmy może (na życzenie klienta) przejąć pełną obsługę księgowo-podatkową oraz kadrowo-płacową.

Decydując się na pomoc biura rachunkowego w zakresie rejestracji firmy musimy sprawdzić czy dane biuro posiada w swoim gronie doświadczonych specjalistów prawnych.

Współpraca z biurem rachunkowym w zakresie rejestracji firmy – dlaczego warto?

  • otrzymujemy wsparcie już na samym etapie wybierania odpowiedniej formy prawnej oraz sposobu opodatkowania
  • specjaliści pomagają w wyborze PKD, przygotowania umowy spółki oraz wypełnienia dokumentów
  • w późniejszym etapie otrzymujemy pomoc w zakresie zawieszenia lub likwidacji spółki, przekształcenia lub podziału podmiotu

W jednym miejscu możemy otrzymać pomoc od rejestracji firmy aż do jej likwidacji lub przekształcenia. Warto więc wybrać biuro, które oferuje szereg dodatkowych usług dla firm.